Jana Berzelius 2 - Narcotica

Jana Berzelius 2 - Narcotica - Emelie Schepp | Highergroundnb.org

... van haar debuut "Memento' is "Narcotica' het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp ... Narcotica - Emelie Schepp - Thrillers and More ... .Voor de fans van Jo Nesbo,… Meer. 14 99. Direct beschikbaar Levertijd We doen er alles aan om dit artikel ... Narcotica. door Emelie Schepp. Jana Berzelius (Book 2) Geef je mening Voltooi je recensie. Vertel lezers wat je ervan vond door dit boek te beoordelen en recenseren. Beoordelen * Je hebt het beoordeeld * Narcotica (Jana Berzelius Book 2) (Dutch Edition) eBook: Schepp, Emelie, Bree, Corry van: Amazon.fr Commentaar neergepend 05.03.2016, na het lezen van de originele Zweedse versie. 'V ... bol.com | Emelie Schepp Boeken kopen? Kijk snel! ... .fr Commentaar neergepend 05.03.2016, na het lezen van de originele Zweedse versie. 'Vita spår' is de opvolger van de goed ontvangen debuutthriller 'Märkta för livet' (bij ons uitgebracht als 'Memento'). De hoofdrol is ook dit keer weggelegd voor officier van justitie Jana Berzelius. Eventjes... Narcotica. door Emelie Schepp. Jana Berzelius (Book 2) Geef je mening Voltooi je recensie. Vertel lezers wat je ervan vond door dit boek te beoordelen en recenseren. Beoordelen * Je hebt het beoordeeld * Titel: Narcotica Auteur: Emelie Schepp Serie: Jana Berzelius deel 2 Uitgeverij: De Fontein Publicatiedatum: Augustus 2016 Aantal bladzijdes: 334 Cover Leuke cover met de vrouw die op een hoop takken ligt (in een bos?). Frisse kleuren, al had de naam van de schrijfster iets minder groot gemogen van mij. Wel leuk dat de titel ook in de takken lijkt te liggen, waardoor hij op sommige stukjes wat ... Read "Narcotica" by Emelie Schepp available from Rakuten Kobo. In een trein wordt een dode vrouw aangetroffen. Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet. De verdenki... Na het succes van haar debuut 'Memento' is 'Narcotica' het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork. Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius. Het verhaal van Jana Berzelius is nog niet helemaal verteld. Ik kijk uit naar het vervolg op deze spannende thriller. Heb je Memento nog niet gelezen? Bestel Memento dan eerst voor je Narcotica gaat lezen voor € 19,99 bij bol.com Wil je meer lezen over Jana Berzelius? Dan kan je gelijk Narcotica bestellen voor €16,99 bij bol.com. Emelie Schepp - Narcotica: uitgeverij De Fontein Vandaag doe ik mee aan de blogbom van uitgeverij De Fontein. Meerdere bloggers, waaronder ikzelf, plaatsen vandaag hun recensie van Narcotica, de tweede thriller van Schepp over officier van justitie Jana Berzelius. Haar eerste thriller Memento herinner ik me als verrassend, scherp en origineel. Na het succes van haar debuut 'Memento' is 'Narcotica' het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork. Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius. Narcotica €9.99. Jana Be...

INFORMATIE

AUTEUR
Emelie Schepp
DIMENSIE
8,96 MB
BESTANDSNAAM
Jana Berzelius 2 - Narcotica.pdf

OMSCHRIJVING

Na het succes van haar debuut "Memento' is "Narcotica' het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp.Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork.Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius.Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw blijkt de reis niet alleen afgelegd te hebben. Maar waar is de andere vrouw gebleven?Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet en al snel blijkt dat zij er persoonlijk meer bij betrokken is dan haar lief is. De verdenkingen wijzen in de richting van Danilo, de man met wie ze is opgegroeid maar die ze liever zou vergeten. Hij weet te veel over haar en met al die kennis is hij een direct gevaar voor Jana. Om haar verleden en haar toekomst te beschermen, moet ze Danilo vinden voordat de politie dat doet.

Wil je het boek lezen?Jana Berzelius 2 - Narcotica in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Emelie Schepp. Lezen Jana Berzelius 2 - Narcotica Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN